Zara Abiye Çanta Modelleri 2017Zara abiye çanta modelleri 2017 yılında da her sezonda olduğu gibi kalitesiyle, tasarımlarıyla bayanların gözünü kamaştırmaya devam ediyor. Sezon trendlerinin yanı sıra kendi çizgisinde farklı tasarım ve desenlere de önem veren Zara, 2017 çanta modasına farklı bir soluk getiriyor.

2017 çanta modelleri arasında yer alan kutu çanta modellerine Zara da yer veriyor. Farklı desenler ve zincir askılarla kutu çanta modellerine farklı bir bakış açısı getiriliyor. Kutu çantalar, çok büyük olmadıkça abiye elbiselerle gayet rahat kullanılabilen çantalardır. Yapısı ve içinin genişliği itibariyle de kolay kullanım sağlar. Zincirli ya da deri askılı olması abiye elbise modeline göre değişiklik gösterir. Ancak abiye elbiselerle genellikle zincir askılı olması tercih sebebidir. Hem daha şık bir görünüm katar hem de spor havasından çıkar ve abiye çanta modunda görülür.

Fiyonkları sevmeyen var mı? Fiyonklar kullanıldıkları yere şirinlik katan küçük mutluluk sebeplerinden biridir. Clutch yani küçük el çantalarında fiyonk kullanımı hoş bir tercih olurken abiye çanta olarak kullanmayı tercih etmeyen bayanlar olabilir. Ancak Zara gümüş gri renginde öyle güzel bir clutch hazırlamış ki, hiç bir kadın buna hayır diyemez.

Zara abiye elbise modellerinde olduğu kadar abiye çanta modellerinde de çok başarılı ürünlere imza atmaya devam ediyor. 2017 abiye çanta modelleri için Zara’yı takip edebilir ve fikir oluşturabilirsiniz. Sizler için Zara abiye çanta modelleri 2017 derlediğimiz resimler :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git