Yılbaşı Abiye Elbise Modelleri 2017Yılbaşına az bir süre kaldı. Özellikle bayanların yeni yıl gecesi giyeceği elbise oldukça önemlidir. Böyle özel bir güne özel bir kıyafet, farklı abiye elbiseler yakışır.

Yılbaşı gecesini evde geçirenler için bir çok alternatif elbise modelleri bulunuyor. Peki ya yılbaşı gecesini dışarıda geçirenler için nasıl abiye modelleri var bu sene?

Yılbaşı gecesini dışarıda bir davette geçirecekseniz bu yazımızı sonuna kadar okumanızı ve yılbaşı abiye elbiseler 2017 galerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

2017-yilbasi-abiye-elbise-modelleri-1

Öncelikle yılbaşı denince akla gelen ilk renkle yani kırmızı ile başlayalım. Kırmızı yılbaşı abiyeler, genellikle bayanların yeni yıl için baktıkları gece elbiseleri arasında ilk tercihleri oluyor. Uzun abiye elbiseler, kısa elbiseler hatta midi gece elbiseleri en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu kırmızı gece kıyafetleri de çoğunlukla payet ya da pırıltılardan oluşuyor.

Dantelli abiyeler fazla tercih edilmezken tüllü, şifon abiye elbiseler daha çok rağbet görüyor. Uzun abiyelere oranla kısa abiyeler daha fazla giyiliyor. Yılbaşı gecesi bir eğlence gecesi olduğundan dans, müzik derken uzun abiye elbiseler ayağa dolanabiliyor. Bu sebeple kısa abiyeler ya da mini gece elbiseleri bayanların daha fazla ilgisini çekiyor.

2017-yilbasi-abiye-elbise-modelleri-2

Uzun abiyelerin giyileceği bir yere davetliyseniz de seçenek oldukça fazla. Birbirinden farklı renklerin kullanıldığı, farklı modellerdeki yılbaşı kıyafetlerinden size yakışanı bulmak en önemlisi. Önü kısa arkası uzun abiye elbiseler de bu özel gecede alternatifler arasına girebilir. Özellikle iç kumaşın farklı renkte kullanıldığı bu abiye elbiselerde genellikle zıt renklerin ne kadar da uyumlu olduğunu ve göze nasıl güzel hitap ettiğini görüyoruz.

Yılbaşı gecesi, abiye bir elbise yerine şık bir abiye tulum giymeye ne dersiniz? Tulumlar rahatlıkları kadar tasarımlarıyla da göz önünde olan kıyafetlerdir. Uzun bacaklı bayanlara çok yakışan tulumlardan da daha abiye olanları yılbaşı gecesi gideceğiniz davete göre seçebilirsiniz.

 

Eğer yılbaşı gecesi hemen hemen her bayanın ilk düşündüğü kırmızı renk bir abiye kıyafet almak istemiyorsanız bu yılbaşı abiye modelleri 2017 galerimize göz atın, birbirinden şık ve renkli gece kıyafetlerinden biri sizi cezbedecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git