Vakko Couture 2018 Sonbahar Kış KoleksiyonuDünyaca ünlü markaların başını çeken Vakko, 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile her yaşta kadına hitap etmeye devam ediyor. Abiye elbise modelleri için mevsimlerin önemi olmasa da dünya devi markaların yeni sezonlar için hazırladıkları koleksiyonlarda kumaşlardan tasarımlara pek çok farklılıklar olabiliyor. Vakko, kurulduğu günden bu yana ilk görüşte markanın adı söylenebilecek detaylar yakalayarak adını hep yükseklerde tutmaya devam ediyor.

Vakko Couture 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu içinde neler var?

Koleksiyonda dünyaca ünlü markaların zengin ve göz kamaştırıcı tasarımları bulunuyor. Yeni sezon abiye elbiselerde ışıl ışıl parlıyor. Kadifeler, danteller ve ışıltılar sonbahar ve kış günlerinin soğuk havasından uzaklaştırıp içinizi ısıtırken tüller ve transparan detaylar da abiye elbiselerin vazgeçilmez detaylarından olmaya devam ediyor.

Pek çok ünlü isimde gördüğümüz püskül detaylar yeni sezonun da trendleri arasında bizlere göz kırpıyor. Klasikleşen abiye elbise renklerinden siyah, kırmızı, bordo ve beyaz bu koleksiyonda çarpıcı detaylara sahip önümüze konuyor. Çünkü Vakko Couture 2018 koleksiyonundaki her bir abiye elbise, rengini tasarımıyla bütünleştiriyor.

Saflığın simgesi beyazı kışkırtıcı bir abiye elbise modeli ile inanılmaz yapan ünlü modacılar, siyahın zarafetine ise sezonun trendlerinden püsküller tasarlayarak elbiseyi hareketlendiriyor.

Vakko Couture 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu içinde sadece elbiseler değil, koleksiyona hareketlilik veren üst alt abiye kombinler, pantolonlar, etekler ve farklı stillerde giyinmeyi sevenler için farklı tasarım kıyafetler de bulunuyor. Kısacası her zevke ve her yaşa hitap eden bu koleksiyonda yok yok.

Birbirinden güzel Vakko Couture 2018 koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz abiye elbiseler ve tasarım elbiselere göz atın :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git