Trendyol’un 2017 En Zarif Abiye ElbiseleriKadınlar için giyim, moda vs her şeydir. Özellikle söz konusu düğün, nişan, mezuniyet gibi organizasyonlarda ne giyileceği olursa günler hatta haftalar öncesinden hazırlıklarına başlanır. O özel geceye damgasını vuracak kadar güzel görünmek, şık giyinmek tüm kadınların hayalidir. Ancak bunu bir kaç kadın başarabilir. Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru elbise, aksesuar ve makyajla tamamlanan kadın o gecenin en şık kadını olur.

Trendyol, modayı yakından takip ederek kadın, erkek, çocuk , ev tekstili vs tüm tekstil ve aksesuar çeşitlerinin güncel olarak bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir platform. Moda olan her bir parçayı Trendyol da da bulmanız mümkün. Bu bakımda 2017 en güzel abiye elbise modelleri Trendyol da bulabilirsiniz.

2017 abiye modası içinde renklerde mor, fuşya, siyah, kırmızı, pudra biraz daha fazla ağırlık basarken; tüm renklerin fazlasıyla kullanıldığı bir sene diyebiliriz. Renklerden ziyade abiye tasarımlarına dama vuran detaylar, kadınsı duruşu artıran ayrıntılar 2017 de daha fazla karşımıza çıkıyor.

Abiye elbiselerin kollarındaki volanlar, abiye elbiselerin daha hacimli görünmesini sağlıyor ve aynı zamanda dalgalı bir model algısı oluşturuyor. Abiye elbiselerin 2017 modasında danteller, nakış işlemeler, bağlamalı detaylar, ikili renk geçişleri, kadınsı volanlar ile zenginleştirilmiş parçalar stilinize fark katacaktır.

Abiye elbiseyi stilinize göre renk ve modelini seçtikten sonraki abiye elbiseye uygun ayakkabı, çanta ve aksesuarla tamamlamaktır. Özellikle kısa abiye elbiselerde bacaklar ve ayaklar elbise kadar göz önünde olduğundan abiye ayakkabı seçimi çok önemlidir. Abiye elbisenin dokusuna, rengine, modeline uygun olarak seçilen ayakkabı ve çanta ile şıklığınıza şıklık katabilir gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Trendyol 2017 abiye elbise modellerine genel anlamda bakıldığında uzun abiye elbise modelleri ağırlık basıyor. Modellerde 2017 esintileri hemen yerini almış görünüyor. Nakış işlemeler abiye elbiselere çok fazla yansımamış olsa da aksesuar olarak kullanılan abiye çanta modellerinde nakış işlemelere rastlamak mümkün. Püsküller, çapraz askılar, tek omuzlu olanlar ve kayık yaka abiye elbiseler oldukça fazla seviliyor ve tercih ediliyor.

2017 ilkbahar yaz düğünleri, mezuniyet günleri, balolar, partiler ve diğer tüm özel günleriniz için sizin zevkinize de uygun abiye elbise modelleri bulunur Trendyol’da. Bakmanız yeterli…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git