Siyah Abiye Elbise Modelleri 2017Siyah abiye elbise 2017

Abiye elbise denilince akla gelen ilk renk şüphesiz siyahtır. Yıllar geçse de bayanların asla ama asla vazgeçmeyecekleri siyah abiye elbiseler, kesinlikle diğer renklerdeki tüm abiyelerin bir tık önündedir. Siyah haricindeki renklerin hangisi olursa olsun, hatta hangi model olursa olsun, siyah abiye elbiseler daha zarif daha şık ve daha asil durur.

Tıpkı erkeklerin takım elbise renk seçiminde ilk düşündükleri renk gibi siyah renk de özel davet ve gecelerde bayanların ilk seçimidir. Erkeklerde olduğu gibi bayanlar da bu zarafet ve resmiyet rengini severek giyerler. Hatta her bayanın dolabında mutlaka en az bir tane siyah abiye elbisesi vardır.

2017-siyah-abiye-elbise-modelleri-1

Bazı sezonlarda tasarımcıların koleksiyonuna giremeyen siyah abiye elbiseler, son yıllarda ünlü isimlerin de sıklıkla siyah renk abiye tercih etmeleri sebebiyle tekrar koleksiyonlarda kendilerine yer buldular. Böylece klasikleşen siyah abiye elbiseler 2017 yılında da çoğunlukla göreceğimiz bir renk olarak karşımıza çıkacak.

Siyah abiye elbise 2017 modellerine gelecek olursak;

Genellikle derin sırt ve göğüs dekolteli modeller ağırlık basıyor.

Yaz kış demeden her türlü davetler ve özel gecelerde tercih ediliyorlar.

Her renkle uyum sağladığı için, siyah bir abiye elbiseye kolaylıkla çanta ve ayakkabı uydurabilir, şık bir kombin yapabilirsiniz. Özellikle kırmızı ve siyah renkleri bulunmaz kombin ikilisidir. Bunun yanında pembe, fuşya, fıstık yeşili, mavi gibi renkler de siyah renkle kombinlenebilen güzel ve canlı renklerdendir.

Abiye Modelleri

Canlı renklerle olduğu kadar dore ve lame diye hitap edilen altın ve gümüş grisi renkleriyle de mükemmel bir uyum içinde olan siyah renk, abiye modellerinde bu iki rengin aksesuarlarla kombinlenmesiyle iki kat zarafet ve şık bir görüntüye sebep olur. Dore bir kemeri olan siyah abiye elbise, lame bir takı setiyle kombinlenen siyah gece elbisesi, normalinden daha zengin duracaktır.

2017-siyah-abiye-elbise-modelleri-11  2017-siyah-abiye-elbise-modelleri-14

En önemlisi de siyah rengin ince göstermesi sebebiyle daha şık ve ince göstermesi bayanları oldukça mutlu ediyor.

İşte sizler için derlediğimiz siyah abiye elbise modelleri 2017 resim galerisine göz atarak farklı siyah renk abiyelere bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git