Sırt Dekolteli Abiye Elbiseler 2017Bayanların abiye elbise seçimlerinde sırt dekolteli abiye elbiseler ilk sırada yer alıyor. 2017 abiye modelleri arasında da sırt dekolteli abiye elbiseler oldukça fazla tercih edilerek düzeni bozdurmadı.

Sırt dekolteli elbiseler, genellikle fiziki güzelliklerine yani sırt güzelliğine inanan ve güvenen bayanlar tarafından tercih edilir. Tamamen sırtı açıkta bırakan abiye elbise modellerinin yanı sıra sırtı yarı kapalı ya da transparan olarak tasarlanan abiye modelleri de zamana ve gidilecek mekana göre seçilmelidir.

Her zaman iddialı olan sırt dekolteli abiye elbise modellerinin modası da asla geçmez. Sadece uzun abiye elbise modelleri değil kısa abiyelerde de sırt dekolteleri tercih edilebilir. Özellikle balo ve mezuniyet geceleri gibi özel zamanlarda pek çok genç kızın tercihi sırt dekolteli kısa elbiselerden yana olabiliyor.

Renk seçeneklerinin sınırsız olduğu sırt dekolteli abiyeler için tasarımlar o kadar fazla ki kafanız karışmasın diye önce sizin için uygun renkleri daha sonra da vücudunuza uygun tasarımları denemeniz daha uygun olacaktır. Seçeceğiniz sırt dekolteli tasarımlar içinde abiye elbisenin başka bir dekoltesi olmamasına özen gösterin. Yeteri kadar dikkat çeken sırt dekoltesi ile üstüne göğüs dekoltesini kaldıramayacak kadar rüküş görüntüler verebilir.

Sırt dekolteli abiye elbiseler için farklı aksesuarlar kullanılabilir. Ancak ilk olarak abiye elbise kumaşı, modeli ve üzerinde kullanılan aksesuarlar dikkatle incelenmeli ve ona göre bir seçim yapılmalıdır. Zira üzeri taşlarla dolu bir abiye için seçilen pırıltılı, ağır işlemeli büyük takılar elbiseyi geride bırakarak sizin de güzelliğinize gölge düşürebilir. Yine sade kumaş kullanılan sırt dekolteli bir elbise için de takı takmamak olmayacaktır.

Saç ve makyaj uyumu ile sırt dekolteli abiye elbiseler birbirini tamamlayacak şekilde kombinlenmeli. Elbise rengine uygun renklerde yapılan makyajlar güzel duracaktır. Sırt dekolteli elbiseler için genellikle abiye saç modellerinden en fazla tercih edilen topuz modelleri yapılmaktadır. Dağınık topuz modelleri ile hem harika bir saç görüntüsü elde eder hem de dekoltenin güzelliğini kapatmamış olursunuz. Makyaj olarak da 2017 makyaj trendlerinden olan sadelikten yana doğal makyajları tercih edebilirsiniz.

Son olarak seçtiğiniz sırt dekolteli abiye elbisede çok fazla taş, pırıltı yoksa sırt kolyelerinden takmayı düşünebilirsiniz. Kırmızı halı da dahil olmak üzere dünyaca ünlü pek çok yıldızın sırt dekolteli elbiselerde sırt kolyelerinden kullandığı görülmektedir.

Sizin için seçtiğimiz Sırt Dekolteli Abiye Elbise Modelleri 2017 :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git