Raisa&Vanessa (Trendyol) Püsküllü Gece ElbiseleriRaisa&Vanessa Trendyol, Sonbahar- Kış 2016-2017 koleksiyonu moda severleri göz alıcı ve birbirinden şık elbiselerle karşılıyor. Tam bir parti elbiseleri koleksiyonu olan bu tasarımlarda en dikkat çeken elbiseler, püsküllü elbiseler 2017 olduğu için bu yazımızda sadece Raisa&Vanessa püsküllü abiye elbiselerine yer veriyoruz.

Siyahtan ekruya petrol yeşilinden bordoya kadar gece elbiseleri ve abiye elbise modellerine yakışan en güzel renkler ve püsküllü tasarımlarıyla kadınların ve tüm modaseverlerin ilgisini çekecek bu koleksiyon.

Aynı desen ve tasarımların birden çok renklerle tüketiciyle buluşturulması adına her zevke göre gece elbisesi bulmanın mümkün olduğu bu koleksiyonda, püsküller ön planda. Püsküllerin elbiselere verdiği hareketlilik, canlılık giyen kadına olduğu kadar etrafındakilere de geçiyor. Ve böylece hareketli parti gecelerinde giyilebilecek birbirinden şık ve farklı abiye elbise modelleri ortaya çıkıyor.

80’lerin gece elbiselerini de andıran bu elbiselerde detaylar ise şöyle:

  • Püsküllerin yanı sıra payetler, metal aksesuarlar kullanılıyor.
  • Nakışlarla geçmişe yolculuk, insana müthiş duygular yaşatıyor.
  • Püsküllü gece elbiselerini giyen kadınlarda kendine güven tavan yapıyor.

Farklı uzunluktaki püsküller kullanılarak farklı elbise tasarımları ortaya çıkıyor. Uzun püsküller daha cesur bayanlar için inanılmaz modeller arasında yer alırken kısa püsküller de farklı bir hava katarak feminen tarza gönderme yapıyor. Raisa&Vanessa Sonbahar-Kış 2016-2017 koleksiyonundan derlediğimiz farklı tasarımlara sahip püsküllü gece elbise modellerine geçelim:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git