Pronovias Abiye Elbise Modelleri 20172017 Pronovias Abiye Elbise Modelleri

Bir İtalyan markası olan Pronovias, dünya üzerinde bir çok ülkede abiye elbiselerden kokteyl elbiselerine kadar bir çok farklı özel günler için tasarladığı koleksiyonlarla ilgi çekiyor ve ününe ün katmaya devam ediyor. Özel bir davet ya da düğüne giderken kendinizi özel, güzel ve şık hissettirecek bütün modellerde kıyafetler tasarlayan Pronovias, renk, desen, model olarak da geniş bir yelpazeye sahip olduğunu her seferinde kanıtlıyor. 2017 abiye elbise modelleri ile yine bayanların büyük ilgisini çeken bir koleksiyona imza attı.

Dantelin Abiyede Nostaljik Duruşu

Danteller son yıllarda hayatımızın her yerinde. Elbiselerden ev aksesuarlarına ayakkabılardan abiyelere kadar özel olan her objemizde bir parça dantel görmek mümkün. Dantel bir anlamda kadının simgesi haline geldi. Dantelli abiye elbiseler de son yıllarda çok revaçta; Pronovias abiye elbiseler 2017 koleksiyonunda sıkça dantel kullanarak tasarımlarını zenginleştirmeyi ihmal etmemiş. Küçük bir hatırlatma yapacak olursak; dantelli abiye elbise giydiğiniz zaman daha sade bir saç tasarımı yaptırın ve tek, düz renk ayakkabı ve çanta seçin ki elbisenizin güzelliği ve şıklığı ön plana çıksın. Yine dantelli abiye elbisenin rengine göre çanta rengini gold veya lameden yana kullanarak bir ışıltı daha elde edebilir ve daha hoş görünebilirsiniz.

Kadının Rengi Kırmızı Diyenler!

Kırmızıdan asla vazgeçmeyen ve kırmızının çok yakıştığı kadınlar vardır. İyi ki kırmızı var! Rengin çekiciliği ile abiye elbisenin çekiciliği birleştiğinde ortaya harika bir görüntü çıkar. Pronovias abiye elbiselerde kullandığı kusursuz ölçülerle kırmızı abiye elbiselerin de hakkını veriyor. 2017 abiye elbise modelleri içinde kırmızı abiye elbise modelleri gerçekten parlıyor. Dantellerin de kırmızı üzerinde muhteşem duruşunu kullanan ünlü marka, 2017 koleksiyonunda kırmızı abiyelerden vazgeçmiyor.

Zerafet ve Asilliğin Rengi Siyah Abiyeler

Abiye elbise denilince akla gelen ilk renktir, siyah. Zariflik, asil duruş, vücudu saran yapısıyla ince gösteriş.. Pronovias, alışılageldik balık formlu abiye elbiseleri ile bayanların tercih sebeplerini artırıyor. Siyah abiye elbiselerde de bu balık formlu modelleri görmek mümkün. Dantel detaylar, sırt dekolteleri ve uzun kollu siyah abiye modelleri ile 2017 Pronovias abiye elbise modellerine sizler de bayılacaksınız.

2017 Abiye Renklerinden Bakır Renkli Abiye Elbiseler

Bakır rengi, 2017 abiye renkleri arasında yer alıyor. 2017 yılında daha düz renkler kullanılıyor abiye elbiselerde. Bunlardan biri de bakır rengi. Pronovias, bu güzel ve göz alıcı rengi hem uzun abiye elbise modellerinde hem de kısa abiye elbise modellerinde kullanarak her türlü boydaki abiyelere desenler de tasarlayarak uygulamış. Genellikle abiye ayakkabı ve abiye çanta rengi olarak karşılaştığımız bakır rengi, 2017 yılında bir çok koleksiyonda ana renk olarak karşımıza çıkacak.

Rengarenk 2017 Abiyeleri

Renk sevenlere göre tasarlanmış birbirinden güzel ve canlı renklerde abiye elbise modelleri 2017 Pronovias koleksiyonunda. Genel anlamda bakıldığında balık formda devam eden abiye elbiselerin göğüs kısımlarında farklılıklar yer alıyor. Straplez olan abiye elbiseler de var, çapraz askılı abiyeler de. Canlı renk abiye elbiselerde uzun modelleri tercih eden Pronovias, bu abiyeler üzerine herhangi bir dantel, taş işleme vs kullanmamış. Sade renkte tasarlanan abiye elbiseler, uygun takılarla kombinlendiğinde rengiyle ve duruşuyla herkesi hayran bırakacak tarzda.

Kısa Model Sevenler İçin!

 

Yanlarında cepleri buluna, kısa kloş etekli bu abiye elbise modeli, Pronovias koleksiyonunda dikkat çeken kısa abiye elbiselerden sadece biri. Sırt kısmı dökümlü ve kayık yaka tasarım elbise davetlisi olduğunuz herhangi bir kokteyl için oldukça güzel bir seçim olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git