Pronovias 2018/2017 Kokteyl Elbiseleri 1Pronovias, gelinlikler ve abiyeler başlığında toplayabileceğimiz çok büyük işlere imza atan büyük bir isim. Gelinlikler, hem koleksiyonlar hem de el yapımı, özel işçilik modellerinden oluşurken; abiyeler ise gece elbiseleri ve kokteyl koleksiyonlarını içeriyor. Bu yazımızda Pronovias 2018/2017 kısa kokteyl elbiselerine yer vereceğiz.

Pronovias markası öyle bir iş yapıyor ki gece elbiselerini gördüğünüz anda markanın ismini söyleyebilirsiniz. Modelleri, renkleri ile gece elbiseleri kendini gösterir. Her sezonda, her koleksiyonda renklerde ve tasarımlarda farklılıklar olsa da yapılan mükemmel iş markanın adını kulağınıza fısıldar.

Pronovias Kokteyl koleksiyonunda, kokteyl ve özel kutlama elbiseleri şıklığın yanında tarz giyinmeyi sevenler için de yapıldı. Çok yönlü  kullanılabilecek olan bu abiye elbiseler, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Özellikle etekleri cepli kısa kokteyl elbiseleri, ufak ihtiyaçlar için hoş bir ayrıntı.

Koleksiyondaki kısa kokteyl elbiselerini eteği kabarık olanlar ve düz kesim olanlar diye ayıracak olursak; her iki modelden de renk renk ve farklı modellerde var. Dantel detaylar ve iki parça görüntüsü 2018 abiye modellerinde büyük bir özellik diyebiliriz. Üst kısımları işlemeli, baskılı, dantel detaylı elbiselerin etek kısımları genellikle düz oluyor. Saten kumaşlarla daha da zenginleşen kokteyl elbiselerinin yanında sofistike tarzda gece elbiseleri de bulunuyor.

Kısa kokteyl elbiseleri kullanım açısından bazı bayanlar için ideal olmakla birlikte elbisenin bir sonraki davete saklanması da oldukça kolaydır.

Pronovias kısa kokteyl elbiseleri için aksesuar kullanmak istenirse yine markanın aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Özellikle sofistike tarzda şapkalar ve saç taçları ile istediğiniz havaya bürünebilirsiniz. Ayrıca hazırlanan tarz kemerler, ayakkabılar ve çantalar ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Pronovias 2018 kokteyl koleksiyonu içindeki kısa abiye elbiseler, renkleri ve tasarımları ile takı ve aksesuara gerek kalmadan şık bir görüntü veriyor. Ancak elbette tamamlayıcı aksesuarlara ihtiyaç duyulabilir.

İşte Pronovias 2018/2017 kokteyl elbiseleri koleksiyonu içinden kısa kokteyl elbiselerini sizler için bir galeride topladık :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git