Parlement Mavisi Abiye ElbiselerParlement Mavisi Abiye Elbiseler
Parlement mavisi, abiye elbiselere çok yakışan renklerdir. Özellikle parlak ve canlı mavi abiyeler üzerinde herhangi bir taş, işlemeli dantel vs olmadan da şık bir görüntü verir. Açık tenli bayanlara olduğu kadar esmer bayanlara da çok yakışır.
Abiye elbise seçerken parlement mavisi abiye modellerine de mutlaka bakmalı ve denemelisiniz. Parlament mavisi abiye elbiselerde kullanılan aksesuarlar genellikle gümüş rengi taşlar ve aynı renkte kabartmalı aksesuarlar, abiye elbiseyi olduğundan daha şık gösterir. Yine dantellerle detaylandırılmış bir abiye elbise de düğünlerde sizi oldukça şık gösterecektir. Ancak iyi bir kombinle dore-parlement ikilisini de kullanabilirsiniz.


Parlament mavisi abiye elbise altına hangi renk ayakkabı giyilir?
Parlament mavisi abiye elbise eğer sade, aksesuarsız ve tek mavi renkte ise; altına giyilen siyah ya da lame (gümüş gri) renk ayakkabılar göze batmayacaktır. Ancak Lame yani gri renkte taşları, aksesuarları vs bulunan bir mavi abiye elbisenin altında siyah ayakkabılar sırıtacak ve kötü bir görüntüye sebep olacaktır. Bu nedenle ayakkabıdan önce abiyeye bakmalı ve abiye modeline ve abiye elbiseye uygun bir ayakkabı seçmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git