Paolo Sebastian 2017 Abiye KoleksiyonuPaolo Sebastian, dünyaca ünlü bir abiye giyim markası. Farklı tasarımları, mükemmel dikiş performansları ve her sezonda göz alıcı ışıltılı abiye modelleri ile dünyanın gönlünde marka olmuş bir firma. Paul Vasileff, çocuk denilecek yaşta başladığı terzilik ve dikiş işlerindeki becerisini ve yeteneğini daha da geliştirerek moda endüstrisinde inanılmaz bir yere geldi.

2017 abiye koleksiyonu ile birbirinden güzel abiye elbiselere imza atan Paul Vasileff’in koleksiyonlarını hazırlarken masallardan ilham aldığını duymuş muydunuz?

Her biri ayrı bir masaldan etkilenerek hazırlanan elbiseleri görür görmez masallarda anlatılan güzel prensesler gözünüzde canlanacak. Koleksiyon tanıtımlarında da o masalsı havayı kullanarak sunum yapan Paolo Sebastian, podyumunu bir masal diyarı ya da kır bahçesi gibi hazırlayarak abiye elbiselerin tanıtımında hoş bir ambians ayarlıyor.

2017 ilkbahar yaz abiye koleksiyonu için ışıltılı abiye modelleri hazırlayan ünlü marka, genellikle yerlere kadar uzanan abiye elbise modelleri tasarlıyor. Ten renginin sıkça kullanıldığı 2017 abiye koleksiyonunda danteller, güpürler asıl rolü oynuyor. Straplez modellerin yanı sıra 2017 abiye modasının önde gelen trendi pelerinli abiye modelleri de göze çarpıyor. Özellikle kış sezonu için de ideal olan pelerinli abiye elbise modellerini 2017 sonbahar kış koleksiyonlarında sıkça göreceğiz.

Pırıltılar, ışıltılarla süslenen abiyeler, kat kat tüllerle kabartılan abiyeler, masalsı bir dokunuşla tek tek işlenir. Üç boyutlu çiçeklerin de oldukça sık kullanıldığı bu şık abiye elbiseler, düğün, nişan vb. özel organizasyonlarda tercih edebileceğiniz özel abiyelerden.

Sözü daha fazla uzatmadan bu muhteşem abiye koleksiyonu için galerideki resimlere göz atmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git