Örgülü Abiye Saç ModelleriDavet, düğün, balo, mezuniyet ve diğer tüm özel gün ve geceler için bayanlar özenle hazırlanmak ve gecenin en güzelleri arasında yer almak isterler. Hazırlık sürecinin içinde davete uygun bir abiye elbise seçmenin yanında abiye elbise modeline uygun bir abiye saç modeli yaptırmak da yer alır. Abiye elbise modeline uygun saç modelleri düşünülürken 2017 abiye saç trendleri hakkında da bir iki araştırma yaparak modadan geri kalmamak gerekir.

2017 abiye saç modelleri arasında dağınık topuzlar ve derli toplu örgü modelleri yer alır. Bir çok bayan abiye elbisenin üstüne dağınık ve doğal görünümlü abiye topuz modeli yaptırsa da genç kızlar için trendler arasında örgülerin yeri bir başka.

Önden arkaya, ortadan yanlara, topuzlarda yapılan örgülerle birbirinden güzel abiye örgülü saç modelleri ortaya çıkar. Şimdi bir kaç örgülü abiye saç modeline göz atarak abiye saç modasını yakından takip edelim.

1) Örgülü Abiye Topuz Modelleri :

Son yıllarda oldukça sık kullanılan bu topuz modeli ile tüm düğün ve davetlere gidebilirsiniz. Maşa ile dalga şekli verilen saçların dağınık bir şekilde örgülü abiye topuz modeli haline getirilmesiyle oluşan bu model hemen hemen her abiye elbise üzerinde mükemmel durmaktadır.

2) Aksesuarlı Örgülü Abiye Saçlar:

Saç aksesuarlarının abiye saç modellerine çok yakışan bir ayrıntı olduğu söylenebilir. Eğer aksesuarları seviyorsanız neden saçınızda da böyle bir şıklık olmasın. Saça takılan aksesuarları sadece taç ya da toka olarak düşünmeyi bir kenara bırakın ve minik çiçekleri, incili aksesuarları ve taşlı detaylara sahip taçları kullanmayı deneyin. Evde de kolaylıkla yapılabilecek modeller ile abiye elbisenizle müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

3) Örgülerle Dolu Abiye Saçlar :

Saç bandı olarak örgüler kullanılabilir. Saç aksesuarı kullanmadan bant yapmak için kendi saçınızı da kullanmayı deneyin. Uzun saçlar için saç örüldükten sonra saç örgüsünden yapılan topuzlar da oldukça sevilen örgülü abiye saç modellerinden biridir.

4) Farklı modellere açık olun :

Abiye saç modellerinde çılgın modellerin yerine farklı modeller denemek ve yapmak isteyenler için, enseden yukarıya yapılan örgü modelleri gerçekten ilgi çekici. Önden derli toplu bir görüntü veren bu abiye saç modeli tarzını ve stilini yansıtmak isteyenler için farklı bir model.

Saç maşası ile dalgalanan saçlarla yapılan örülü abiye saçlarla da sade bir abiye elbiseyi hareketlendirebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git