Oleg Cassini Yeni Sezon Abiye Elbise ModelleriOleg Cassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Sadece Amerika ile sınırlı kalmayan Oleg Cassini, ülkesinde gelinlik ve abiye modellerinde birinci sırada, dünya çapında da koleksiyonlarını 400’den fazla mağazada satmaktadır. Gelinlik ve abiye elbise modellerini geniş ve uzman bir tasarım grubuyla hazırlayan dünyaca ünlü marka, kırmızı halıya çıkan pek çok ünlü ismi giydirmiştir.

Oleg Cassini, sadece gelinlik ve abiye elbise tasarlamakla kalmıyor ve bir gelinin sözden, nişana ve düğüne kadar neye ihtiyacı varsa hepsinde yardımcı oluyor. Gelinlik, ayakkabı, gelin duvağı, saç aksesuarları ve abiye elbise modelleri; kısacası bir gelinin ihtiyaç duyduğu her şey.

Her sezon birbirinden güzel, zarif ve şık tasarımlar yaparak abiye elbise modasını da oluşturan bu ünlü markanın yeni sezonda da tasarımları göz alıcı. Şifon abiye elbiseler, askılı abiye elbiseler, straplez abiyeler ve taş işlemeli, dantel abiye elbiseler.

2017 abiye elbise modelleri arasında taş işlemeli abiye elbiselerle sıkça karşılaşacağız. Straplez abiyeler çok fazla tercih edilmese de Oleg Cassini gibi her zevke göre abiye elbise bulabileceğiniz markalarda elbette bu abiye modellerinden de bulabilirsiniz.

Oleg Cassini 2017 abiye elbise modelleri arasında A kesim abiye elbiseler dikkat çekiyor. Geniş ve kabarık duran belden bollaşan ve prenses kıyafetlerini andıran bu gösterişli, ihtişamlı gece elbiselerinin üst kısımları ise farklılıklar gösteriyor. Kimi kayık yakalı olarak tasarlanırken kimi de straplez abiye elbise olarak karşımıza çıkıyor. Kendi tarzını yansıtan abiye elbiseler tasarlayan ünlü abiye markası, A kesim abiyelerin bir çoğuna yan cep koyarak farklı bir hava oluşturmuş.

Taş işlemeli abiye elbiselerin cazibesi bir başka oluyor. Biraz ışıltı hangi kadının hoşuna gitmez ki? Bazı abiye modellerinde abartıldığı gibi değil üstelik, bu markanınkiler. Göğüs kısmı taşlarla işlenmiş gayet zarif, hoş duran abiye elbise modellerinde gri tonları, somon rengi, petrol yeşili kullanılarak farklı etkiler verilmiş.

Oleg Cassini, kaliteli kumaş ve ürünler kullanarak avantajlı fiyatlarla baştan aşağı aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir moda zinciri. Gelinlik ve abiye elbise modelleri yanı sıra abiye ayakkabılar da ilginizi çekecektir. Bir kaç örnek olarak abiye ayakkabı da paylaşalım.

Birbirinden şık abiye ayakkabıları da yine yeni sezonda burada bulabilirsiniz. Abiye elbisenize uygun tüm abiye ayakkabı modelleri 2017 koleksiyonunda.

Sizler için en çok beğenilen Oleg Cassini 2017 abiye elbise modellerinden derledik; galeriden bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git