Kısa Abiye Saç Modelleri 2017Saçlar kadınların en güzel aksesuarlarıdır. Günlük hayatta taranan, fönlenen, şekil verilip toplanan saçlarınız, özel bir davete gideceğinizde de o gün giyeceğiniz abiye elbisenize uygun bir şekil almalıdır. Kısa bir saç kesimine sahip olan bayanlar telaşlanır ve sanki uzun saçlardaki gibi fazla saç modeli yapılamayacağını düşünürler. Ancak günümüzde kısa abiye saç modelleri de uzun abiye saç modelleri gibi çeşitlenmiştir. Hatta bazı kısa saç modelleri daha fazla beğenilir. Ancak burada önemli olan husus saç modelinizin kesimi, saçınızın sıklığı ve rengine göre bir model yapılmasıdır.

Eğer saçınız erkek saçı kadar kısa ise; düz bir şekilde arkaya doğru taranıp spreyle kalıcılık sağlanıp saç aksesuarları ile farklı bir hava verilebilir. Bir zamanların en moda saç modeli olan bu model ile istediğiniz davete rahatlıkla gidebilirsiniz. Hatta eğer pırıltılı ve ışıltılı, şık bir abiye elbise varsa üzerinizde saç aksesuarına bile gerek duymadan bu kısa abiye saç modelini kullanabilirsiniz.

Küt kesim bir saç modeline sahipseniz eğer biraz daha fazla abiye saç modeli yapılabilir demektir. Kalın bukleli modeller, örgü saç modelleri ve daha neler neler.. Giydiğiniz abiye elbiseye göre yapılan abiye saç modeli sayesinde oldukça şık bir görünüm kazanacaksınız. İnce askılı, kabarık olmayan şık bir abiye elbise için yanlardan bir tutam bırakılarak arkada ufak bir topuz yapılan kısa abiye saç modelleri genellikle tercih edilmektedir.

Bunların yanı sıra özellikle dizi ve film galaları gibi medya ayaklı davetlerde, kısa saç modelleri biraz daha abartılı ve farklı olabiliyor. Daha kıvırcık saç modelleri, daha düz arkaya taranmış saçlar ya da renkli saçlar..

2017 yılı abiye saç modelleri arasında abiye elbise modelinize göre pek çok seçenek bulunmakla birlikte bu modelleri mutlaka yüz şeklinize göre yaptırmalısınız. Yüz şekillerine göre yapılmayan saç modelleri sizde daha absürt durabilir ve abiye elbisenizi göstermeyebilir.

Kısacası kısa abiye saç modelleri 2017 yılında size uygun modeli seçmek için önce yüz tipinize, yüz şeklinize göre uyumlu olan saç modellerini bilmelisiniz. Unutmayın ki çirkin kadın yoktur; bakımsız ya da yanlış giyinen, yanlış süslenen kadın vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git