Kaftanlı Abiye Elbiseler 2017Kaftanlı tesettür abiye elbise modelleri 2017

Tesettürlü bayanların son yıllarda tercih sıralarının ilk basamaklarında yer alan kaftanlı abiye elbiseler 2017 yılı içinde de sizler için koleksiyonlarda olacak. Kaliteli ürünleri ve değişik tasarımları ile adından söz ettiren Dersaadet kaftanlı abiye elbiseleri çok beğenildi ve beğenilmeye devam ediyor. Farklı renk seçenekleri ile kapalı giyinmeyi seven ve bunu bir yaşam biçimi halinde devam ettiren bayanlar, iki parçadan oluşan bu abiye elbise modelleri içinde rahat ettiklerini belirtiyor.

kaftanli-abiye-elbise-modelleri-dersaadet-5

Sadece Dersaadet değil elbette; bu birbirinden şık kaftanlı abiye elbiseleri sunan bir çok tesettür tasarımcısı da var. Onlardan biri de Ayşen Özen. Tesettür giyimde tasarımlarıyla sevilen Özen de kaftanlı abiye elbiseleri 2017 ile şıklığınıza şıklık katmaya devam edecek. İki parçalı olması sebebiyle hoş bir görüntü oluşturan kaftanlı elbiseler, tam bir tesettür giyimi. Ayaklara kadar uzanan elbise ve onunla aynı uzunlukta bir kaftan. Pardesü  gibi önü tamamen kapalı değil ama o da abiye olmasından kaynaklı daha şık bir görüntü için gerekli. Önden bağcıklı olan modelleri de var, kemerli olan modelleri de.

Kaftanlı abiye elbiselerde, farklı tasarımcılar farklı kumaşlar kullanarak çeşitlendirmeyi sağlarlar. Şifon tüllerle uçuş uçuş bir görüntü sağlayan tasarımcılar genellikle ilkbahar yaz koleksiyonlarında bu abiye elbiselere yer verir. Jakarlı yani kendinden desenli, parlak renklere sahip dokuma kumaş kullanarak kaftanlı abiye elbise sunan tasarımcılar da genellikle sonbahar kış koleksiyonlarında bu abiye elbiseleri bulundururlar.

2017 Kaftanlı Abiye Elbiseler

2017 Kaftanlı Abiye Elbiseler

Kaftanlı abiye elbiselerde renkler ise her bayanın seveceği kadar çeşitli. Bordo ve siyahın vazgeçilmez kombini ile üzerine takacağınız bordo bir şal, sizi düğünlerde, davetlerde gayet güzel taşıyacaktır.

Ya da gül kurusu ve kırık beyazın mükemmel uyumu ile dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Kaftanlı elbiselerde genellikle kaftanla değil de içindeki elbiseyle aynı renkte bir türban yapmanız renk uyumunu bozmayacak ve daha güzel görünecektir. Tabi bazı renkler için zıt renklerle kombin yapmanız da gerekebilir.Özellikle tek ve düz renk bir şal ile otantik bir eşarp iğnesi kullanırsanız kaftanlı abiye elbisenizi de parlatmış olursunuz.

kaftanli-abiye-elbise-modelleri-dersaadet-4

Kaftanlı abiye elbise altına giyilebilecek en güzel ayakkabı stilettodur. Şık bir stiletto ayakkabı ile hem rahat yürüyebilir hem de zarif bir görünüme sahip olursunuz. Elinize alacağınız çantanın çok büyük olmamasına özen gösterin. Kaftanlı elbisenin renginde küçük, taşlı ya da parlak bir çanta yeterli olacaktır.

2017 tesettür abiye elbise modelleri arasında yine kaftanlı abiye elbiseleri sıkça göreceğiz. İşte sizler için derlediğimiz Kaftanlı Abiye Elbise Modellerinden bazıları :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git