Kabarık Abiye Elbiseler 2017Kabarık abiye elbiseler genel anlamda nişanlık ve kına gecesi abiye elbiseler olarak düşünülse de genç kızların mezuniyet balolarında, yakın arkadaşlarının düğünlerinde de sıklıkla tercih ettikleri abiye elbise modelleri arasında hala yerini korumaktadır. Kabarık abiye elbiseler yıllarca alttan bir tarlatan yardımıyla hacmini korudu. Yıllardır da üst üste tüllerle desteklenerek abiye elbiseler kabarık modelinde taviz vermedi.

Prenses abiye modeli olarak da bilinen kabarık abiye elbiselerin tercih nedeni ise çok açıktır. Genç bayanlar ilgi odağı olmak istedikleri böyle özel gün ve gecelerde kabarık abiye elbisesi ile oldukça dikkat çekecektir. Mezuniyet törenlerinde ya da nişanında gözlerin başka kimsenin görmesini istenmediği bu özel günlerde gelin adayları ve mezun olacak genç kızlar hemen bu tarzda kabarık abiye elbiselere başvururlar.

Kabarık abiye elbise modelleri bir çok farklı tasarım ve renklerde sunulabilir. Kabarık abiyeyi giyeceğiniz yılın moda renklerini yakından takip ediyorsanız abiye elbisenin rengi de belirlenmiş olur. Kabarık abiyeler elbiselerde dikkat çeken kısım abiyenin etek kısımları olacağından çok fazla renk karmaşası olmadan sade renkler tercih edilebilir. Ancak kabarık abiye elbise rengi ten renginizle uyuşursa daha net ve şık bir görüntü oluşturabilir.

Prenses modellerin uzun ve kısa olarak iki modeli bulunmaktadır. Boyunuz kısa ama vücudunuz formda(ince) ise uzun kabarık abiye modellerine göz atabilirsiniz. Aynı şekilde A kesim olarak bilinen çok fazla kabarık olmayan ama hacimli etekleri olan abiye elbiseler de uzun boylu ve ince bayanlar için ideal abiyeler arasında yer almaktadır. Uzun kabarık abiye elbiselerde dantel detaylar ve tüller kullanılarak albenisi arttırılmaktadır.

2017 kabarık abiye elbise modelleri arasında bazı bayanların giymeye bayıldığı mini kabarık abiyeler de var. Mini abiye modelleri arasında kabarık abiye elbiseler genellikle straplez ya da tek askılı olarak tasarlanmaktadır. Mini elbise giymeyi seven bayanlar nişan gününde ya da mezuniyetinde mini kabarık abiyelere yönelmektedir. Mini kabarık abiye modellerinde etek boyu kısa ve daha kabarık göründüğü için modelden önce abiye rengine karar vermek daha doğru olacaktır. Canlı renkler mini kabarık abiyelerde daha çarpıcı bir etki bırakacaktır. Bu nedenle kırmızı, fuşya, parlament mavisi ve mercan renkleri gibi canlı renkler daha şık ve hoş görünmeye yardımcı olacaktır. Mini kabarık abiyelerde küçük taş detaylar ve simler de kullanılarak renge ve modele destek sağlanmaktadır. 2017 abiye elbise modelleri arasında en çok nişan, mezuniyet gibi özel günlerde tercih edilen kabarık abiyelerden bir kaç kare:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git