Her Kadına Yakışan Bordo Abiye ElbiselerBordo, kırmızı ve siyahtan sonra giyimde kadınlara yakışan en güzel renklerden biri. Aslında siyahı da kırmızıyı da içinde barındıran bir renk. Bordo abiye elbise modelleri 2017 yılında en fazla tercih edilenlerden olacak. Özellikle kadife abiye elbise modelleri bordo rengine bürünecek. Şimdi kısaca bordo abiye elbise modellerine bakalım.

Uzun Bordo Abiye Elbiseler

Birçok kadın abiye elbise olarak uzun abiye elbise modellerine bakmayı tercih eder. Uzun abiye elbiseler daha uzun ve ince gösterirken bordo renkli uzun abiye modelleri bayanlara ayrı bir ışık veriyor. Bordo rengi, Osmanlı haremlerinde de en fazla kullanılan renk olduğu için soylarımızdan gelen bu rengi üzerimizde görmek bizi ayrı mutlu ediyor.

Uzun bordo abiye elbiselerde farklı desen ve kumaşlar kullanılarak modeller zenginleşiyor. Danteller, altın rengi işlemeler bordoya en çok yakışan detaylardandır.

Bordo Kadife Abiye Elbiseler

Kadife kumaşlar 2017 yılında modacılar tarafından en çok kullanılan kumaş türlerindendir. Özellikle abiye elbise ve elbiselerde kadife kumaşlar fazlaca kullanılmakta. Abiye elbiselerde kullanılan kadife kumaşlardan öncelikli olarak kullanılan renkler; siyah, bordo, füme ve zümrüt yeşilidir. Kadife bordo abiye elbiseler 2017 yılı en sevilen modeller arasında olacak.

Bordo abiye elbiseler için takı seçimi ise oldukça kolay. Lame (gümüş grisi) ya da dore (altın sarısı) renklerinden biriyle mükemmel bir kombin yapabilirsiniz. Ayrıca küçük inci küpelerle de gayet hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Osmanlı zerafeti ve şıklığına kavuşmak istiyorsanız, 2017 abiye modası içinde önemli bir yere sahip olan bordo abiye elbise modellerine mutlaka bir göz atın :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git