Birbirinden Güzel Mavi Abiye Elbise ModelleriAbiye elbiseler tasarımları ve modelleri ile olduğu kadar renkleri ile de güzel bir davette ya da düğünde sizi çok şık bir görünüme taşır. Özellikle ten rengine göre seçilen abiye elbiseler, davetin en şık kadını olma ünvanını size kazandırabilir.

Siyah ve kırmızının yanında mavi renkli abiye elbiseler de düğün ve davetlerde çokça tercih edilir. Parlament mavisinden bebe mavisine mavinin her tonu abiye elbise modellerine göre çeşitlenir.

Parlament mavisi abiye elbiseler için daha önce yayınladığımız yazıyı buradan okuyabilirsiniz. Parlament mavisi abiye elbiseler rengin canlılığı ve ten rengi açık ve koyu her kadına yakıştığı için özel gün ve geceler için kaçınılmaz renkler arasında yer alır. Parlament mavisi abiye tasarımlarında kullanılan taş işlemeler de bu renkte kendini öne çıkardığı için abiye elbiseler iki kat güzel görünür.  Balık abiye olsun uzun abiye olsun her türlü modeldeki abiye elbiselerde parlament mavisi rengi hoş bir izlenim bırakır.

Bebe mavisi ya da açık mavi renkleri ise genç kızların tercih ettiği abiye elbiselerde öne çıkan renklerdendir. Kısa abiye modellerinde, tüllü abiye elbiselerde ya da uzun uçuş uçuş abiye elbiselerde genç kızlar bebe mavisi rengini sık kullanır.

Mavi renkli abiye elbiseler, kır düğünlerinin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkar. Çünkü açık havada yapılan düğünlerde gökyüzü gibi mavi abiyeler çok yakışır. 2017 yaz düğünlerinde de mavi abiye elbise modellerini görmek mümkün.

Mavi abiye elbiseler için kullanılan taş ve inci detaylı takılar ve aksesuarlar renkten dolayı öne çıkar ve hoş bir görüntüye sebep olur. Koyu mavi tonlarında hazırlanan abiye elbiseler için gümüş grisi takılar ve taşlı çantalar, taşlı ayakkabılar oldukça iyi bir kombin olur. Açık mavi tonlarındaki abiye elbiselerde ise hem gümüş hem gold renklerinde takı ve aksesuarlar kullanılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git