Beymen 2017 Abiye Elbise ModelleriBeymen 2017 Abiye Elbise Modelleri
Beymen, “Lüks perakendenin adresi” sloganı ile 1971 yılından günümüze tekstil sektörünün öncülerinden biri olarak modanın vazgeçilmez markalarında olmaya devam ediyor. Beymen’de bayan, erkek, çocuk giyimine dair aradığınız her ürünü o yılın moda trendine göre bulabilirsiniz. Beymen adı altında 400’ü aşkın markanın sizler için birleştirdiği koleksiyonlar, kaliteli ve güvenilir bir alışveriş yapmanızı sağlayan Beymen, moda sektörü için miheng taşlarından.
Beymen abiye elbiselerde kendi çizgisinde farklı tasarımlarla kaliteli ürünler sunuyor. Her sezonda moda renkler ve desenleri kendine has çizgisinde başarıyla işliyor. 2016 2017 yılında Beymen abiye elbise modellerinde dikkatleri çizgili ve desenli abiye elbiseler çekiyor. Geometrik desenlerin çok fazla tercih edilmediği abiye modellerinde verev çizgiler turuncu, kahve tonlarında kullanılarak sonbahara uygun bir görüntü elde edilmiş. Mavi ve tonları yine en çok kullanılan renkler arasında yer alırken siyah, kırmızı, fuşya ve mor renkler de sade kullanılarak abiye elbiselerin modelleri, tasarımları ön plana çıkarılmış.


Omuzları açık abiye elbiseler 2017 yılının en sevilen modelleri arasına giriyor. Diz üstü abiye modelleri fazla tercih edilmezken uzun abiye elbiseler bayanların ilk denemek istekleri modeller arasında yer alıyor.
2017 uzun abiye elbiselerde diz altına kadar dar gelen sonra bollaşan balık etek modelleri çok beğenilen abiye modellerinden. Hareketli etekler sayesinde uzun abiye elbiselerde çok fazla aksesuara gerek duyulmuyor.
Çapraz askılar, derin sırt dekolteleri ve deri kemerlerle süslenen abiye elbise modelleri de yine Beymen 2017 abiye elbiselerde sıkça görülüyor. Abiye elbise markalarının bir çoğunda fazlaca pırıltılı taşların, incilerin ya da dantel detayların kullanıldığı göz önüne alınırsa Beymen 2016 2017 abiye modellerinde oldukça sade ama şık abiye elbiseler bulmak mümkün.
Beymen abiye elbise fiyatlarından söz edecek olursak 499 tl den 35 bin tl ye kadar farklı model, tasarım ve markalı abiye bulmak mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git