Beyaz Gece Elbise Modelleri 2017Beyaz Gece Elbiseleri 2017

Beyaz renk, saflığı ve temizliği temsil eder. Kıyafetlerde ise beyaz renk zarafet ve masumiyetin simgesi haline gelmiştir. Beyaz, gelinliklerin renklerinin de biraz farklılaşmasıyla abiye elbiselerde, gece elbiselerinde ve özel günlerde daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Başlarda sanki sadece gelin, beyaz giyer; diğer davetliler giyemez gibi düşünülse de artık son yıllarda oldukça artan bir oranla beyaz abiye kıyafetler giyilmeye başlandı.

Farklı tasarımları, üzerilerine kullanılan aksesuarlarla beyaz abiye elbiseler ve beyaz gece elbiseleri bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. 2017 yılında da beyaz gece elbise modelleri tercih edilen modeller arasında yerini aldı bile.

beyaz-sifon-gece-elbiseleri-2017-1

Her Mevsimde Beyaz

Uzun zaman önce beyaz renk ilkbahar ve yaz aylarına has bir renk gibi sadece ilkbahar ve yaz koleksiyonlarına alınırdı. Bir dönem özellikle kış aylarında çıkan beyaz renkli kıyafetler modasıyla beraber beyazın yolu tüm mevsimlere açıldı. Kışın simgesi karın beyaz oluşu, havanın soğuk ve beyaz görünüşü ile beyaz kıyafetler daha bir güzel geldi gözümüze. Sonbahar ve kış aylarında giyilen kahve ve siyah tonlarındaki iç karartıcı kıyafetlerin yanında içimizi aydınlatan saflığın, temizliğin ve zarafetin rengi beyaz tüm kıyafetlerde olduğu gibi gece elbiselerinde ve abiye elbiselerde de kendini sevdirdi.

beyaz-abiye-elbise-modelleri-2017-15

Farklı Tasarım Beyazlarda da Geçerli

Diğer tüm renklerde olduğu gibi beyaz gece elbiselerine de farklı dokunuş ve tasarımlarla daha göz alıcı ve daha şık yapmak için üzerilerine danteller, payetler, parıltılar ve ışıltılarla süsleyen moda tasarımcıları da artık beyaz renklerini mutlaka her sezonda koleksiyonlarına alıyorlar. Özellikle saten kumaşlar, parlak duruşları sebebiyle daha bir zarif ve şık duruyor.

Birbirinden Değişik Modeller

Beyaz gece elbiseleri 2017 yılında birbirinden değişik modellerle karşımıza çıkıyor. Tek omuz askılı gece elbiseleri, balık etek formundaki vücuda oturan gece elbiseleri, mini gece elbiseleri ve uzun abiye modelleri.. Bunun yanında farklı renk geçişleriyle tasarlanan beyaz gece elbiseleri de farklılık seven, ben buradayım demek isteyen ve farklı olmayı tarz edinmiş bayanlar için alternatif sunuyor. 2017 gece elbiseleri arasında seçim yapmak oldukça zor. Ancak vücudunu tanıyan, kendi zevkini ortaya koyan tüm bayanlar beyaz gece elbiselerini denemeliler. Sizler için derlediğimiz Beyaz Gece Elbise Modelleri 2017 resim galerimize bakmadan geçmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git