Balık Abiye Elbise ModelleriBalık Abiye Elbise Modelleri
Balık etekli abiye elbise modelleri, modası her daim devam eden, her sezon bayanların tercih sıralarının ilklerinde yer alan bir modeldir. Belki de kadınsı gösteren nadir modellerden olduğu içindir.
Balık etekli abiye elbiseler, dize kadar vücuda yapışan ve sonra ayaklara kadar bollaşan bir kesime sahiptir. Özellikle manken ebatlarında olan bayanların çekinmeden giyebileceleri bir modeldir. Dolayısıyla kısa boylu bayanlara tavsiye etmeyeceğimiz bir modeldir. Kısa Boylu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimi yazımızı okumadan geçmeyin.
Vücut hatlarının oturması nedeniyle zayıf bayanlara daha çok yakışır. Balık etekli abiye elbise modellerini özel davetler ve organizasyonlarda tercih eden bayanları büyük çoğunluğu uzun boylu ve zayıf bayanlardır. İddialı bir kesimi ve tarz bir duruşu vardır.
Tüm abiye elbise modellerinde olduğu gibi straplez, askılı, dantelli, güpürlü vs pek çok farklı desen ve renk seçenekleri size uyacak bir biçimde tasarlanmalıdır. Genellikle straplez balık abiye modelleri tercih edildiğinden abiye elbisenin kumaşına, üzerindeki aksesuarlara göre gerdanlık ya da küpe seçimi iyi yapılmalıdır.
Balık abiye elbise modellerinde tasarımcıların farklı modeller tasarlamasında;
sırt dekolteli balık abiye elbiseler,
etek kısmı fırfırlı ya da kabarık kat kat kumaştan tasarlanan abiye elbiseler,
yırtmaçlı balık abiye elbiseler,
askılı ve asimetrik kesimi olan balık abiye elbise modelleri
gibi pek çok farklı kriter var. Tasarımcılar bu noktalarda farklılık ortaya çıkararak balık etekli abiye elbise seven bayanlara yardımcı olmaya ve yeniliklerle dolu abiye elbise modelleri tasarlamaya devam ediyor. 2017 yılında da balık abiye elbise modellerini farklı tasarımcılardan farklı modellerle takip etmeye sizler için devam ediyoruz.

Etiketler:

Balık Abiye Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gamze dedi ki:

    Sarı abiyenin satışı var mı

Sayfa başına git