Abiye Topuz Modelleri 2017-2018 ÖnerileriAbiye elbiseler, önemli gün ve gecelerde giyilen özel elbiselerdir. Dolayısıyla abiye elbiselere uygun bir saç modeli de yapmak/yaptırmak oldukça önemlidir. Abiye elbise modeline göre yapılan abiye saç modelleri şık bir görünüme ulaştıracaktır.

Abiye elbiseler için en fazla rağbet gören saç modeli ise topuz modelleridir. Doğrusu abiye elbise üstüne giden en güzel saç modelleri de yine birbirinden farklı tasarlanan abiye topuzlardır.

Abiye topuz modelleri 2017 2018 önerilerinin başında dağınık topuz modelleri gelmektedir. Abiye elbisenin ağırlığına göre değişebilen topuz modelleri, genellikle enseden toplanarak derli toplu değil de daha alelade toplanmış havasındaki dağınık topuzlar olarak karşımıza çıkmakta. Yanlardan birkaç tel perçem çıkartılarak da saç modeline daha şık bir görünüm getiriliyor.

Dağınık topuz modelleri önden klas bir görüntü verirken arkadan görünüşü ile şık bir görüntü oluşturacaktır. Abiye elbiseyi tamamlayan dağınık topuz modelleri saçın kısalığı uzunluğu ve saç kesimine uyun yapılarak doğru bir model yakalanmalıdır. Kısa saçlarda bile dağınık topuz modelleri usta bir kuaförün elinde elit bir görünüm sağlayabilir.

Özellikle saç rengi de dağınık topuz modellerine farklı bir hava katabilir. Aralarda platin sarı renkleri olan koyu bir saç rengi ile yapılan abiye topuz modeli kadar doğal duran bir saç modeli de tek renk saçlarla yapılan düzgün topuz modelleridir. Tasarımı daha ağır olan abiye elbise üzerine yapılabilecek en iyi saç modeli daha düz bir topuz modeli olacaktır.

Abiye elbise giyilecek özel bir gecede saç modeli için farklı saç aksesuarları da kullanılmaktadır. Çeşitli taşlar, inciler gibi detaylarla saç aksesuarları saç modeline farklı bir hava katabilir. Sade ama şık bir abiye elbise üzerine güzel bir abiye topuz modeli için farklı saç aksesuarlı kullanılabilir. Küçük taçlar, alna takılan kolyeler ya da topuz kenarlarına iliştiren inci tel tokalar olduğunuzdan daha şık ve net görünmeye yardımcı olacaktır.

Son yıllarda gelinlerin de rağbet ettiği abiye topuz modelleri arasında örgülü topuz modelleri de var. Topuz arasına gizlenen ince saç örgüleri hem sıradanlıktan öte hem de hoş bir görünüm vermektedir. Yine yan taraftan başlayarak önden arkaya giden bir örgünün topuza bağlanarak sonlandırılan abiye saç modelleri de 2017 2018 abiye saç modelleri arasında yer almaya devam edecektir.

Gelin şimdi bu anlattığımız tüm abiye topuz modellerinden görsellerle ne anlatmak istediğimizi gösterelim.

Abiye topuz modelleri 2017 2018 resim galerisi :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git