Abiye Elbiselerde Sarı RüzgarıAbiye elbise renkleri her sene değişiyor. Moda trendlerine yıllar için kimi renkler daha fazla kullanılırken kimi renkler biraz daha geride kalıyor. 2018 yılının patlayan renklerinden biri de sarı. Sarı ama bildiğiniz limon sarısı. Capcanlı sarıları her yerde görmek mümkün. Abiye elbiselerde de mi? dediğinizi duyar gibiyim. Evet özellikle özel davetler için hazırlanacağınız bir yerde sarı abiye elbise seçebilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Son günlerde sosyal medyada da sıklıkla karşımıza çıkan sarı renkli abiye elbiseler, sarı abiye takımlar iddialı bir seçim olarak değerlendiriliyor. Her kadına yakışmadığını düşündüğümüz sarı rengini siz en çok hangi ünlüye yakıştırıyorsunuz?

Sanırım yabancı ünlüler, sarı renk de dahil olmak üzere herkesin giymeye cesaret edemeyeceği renkleri daha fazla tercih ediyorlar. Özellikle Angelina Jolie nin sarı renk tutkusunu bilmeyen yoktur.

Yerli ünlülerimizden ise kendi sarışın olmasına rağmen sarı rengin en çok yakıştığı isim kuşkusuz Burcu Esmersoy. Bir kaç gün önce sarı bir takım elbise ile karşımıza çıkan Esmersoy, sevenlerinden tam not alırken sarı rengin en çok yakıştığı ünlüler sıralamasında birinciliğe oturdu. İspanyol paça pantolon ve ceketten oluşan sarı takım ile bir kuğu kadar zarif ve dikkat çekici görünen Burcu Esmersoy, sarı saçları ile de öz dolduruyor.

2018 abiye renkleri arasında da görebileceğimiz bu cesur sarı için siz neler düşünüyorsunuz? Düğün dernek için çok iddialı olsa da lise ve üniversite mezuniyet baloları için genç kızların abiye elbiselerinde düşünebileceği bir renk olduğu aşikar. Kır düğünlerinde ve yakın arkadaşlarınızın nişan, kına gibi zamanlarında da güzel ve farklı bir renk alternatifi olabilir. Elbette sadece abiye elbisenin rengini seçmekle bitmiyor. Özellikle sarı renk açık ve can alıcı olduğu için abiye elbise modelini de doğru bir şekilde seçmelisiniz. Sizler için kırmızı halıda görebileceğiniz güzellikte ünlülerin sarı abiye elbise modellerini derledik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git