Abiye Elbiselerde Püskül DetaylarıAbiye elbiselerde kumaş ve kesim kadar elbise üzerinde kullanılan aksesuarlar ve detaylar da çok önemlidir. Son yıllarda gittikçe çoğalan bir detay olan püsküller, 2017-2018 sezonunda abiye elbiselerde sıklıkla kullanılan bir detay olacak. Aslında yıllardır Huysuz Virjin’in üzerinde gördüğümüz o havalı, sağa sola dönünce hareketlenen püsküller artık abiye elbiselerde farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Ünlü isimleri son zamanlarda özellikle püsküllü abiye elbiselerle görüyor olmamız; püskül modasının yakında modayı takip eden her bayanın üzerinde görebileceğimiz anlamına geliyor. Sağa sola dönünce hareketlenen, uzun püsküllerin kat kat paralel olarak tasarlanan püsküllü abiye elbiselerin ışıltılı olanları da oldukça fazla seviliyor.

2018 abiye elbise modelleri içinde püsküllerin yanında dantellerin de olduğu abiye elbiseler de var. Taşlar, danteller ve püsküllerin romantik bir hava kattığı bu detay hoş bir kumaş ve kesimle iyi bir görüntüye kavuşturuyor. Dantel işlemelerin altından sarkıtılan uzun püsküller elbiseye nostaljik bir hava katarken etek ucundan uzayan püsküllerle tasarlanmış elbiseler ise hareketi seven bayanların tercih ettiği abiye modellerinden oluyor.

Özellikle bir dönem gelip geçen kolun alt kısmında boylu boyunca kullanılan püsküller kızıl derilileri andırdığı için mi bilinmez çok fazla kalmadı. Ancak abiye elbiselerle birlikte bu moda da yeniden ayaklandı. Abiye elbiselerde püsküllerin sevilmesinin artısı ise ışıltılardan geliyor. Hem ışıltıyı hem de elbiselerde hareketliliği seven bayanların ilk baktıkları abiye elbise modelleri püsküllü ışıltılı abiye elbiseler oluyor. Düğünlerde, davetler ve en özel gecelerde tercih edilen bu muhteşem abiye elbise modelleri 2018 yılının da vazgeçilmezleri arasında olmaya devam edecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git