2018 Abiye RenkleriSonbahar geldi ve 2017 yılını bitirmeye aylar kaldı. Moda dünyasında bir sonraki hatta iki sonraki sezonlar şimdilerde belirlendiği için 2018 abiye renkleri hakkında konuşabiliriz.

Geçen haftalarda Paris’te düzenlenen 2017 2018 sonbahar kış couture defilesinde birbirinden ünlü modacının tasarımları, katılımcıları kendine hayran bıraktı. Sonbahar kış için hazırlanan koleksiyonlarda iki renk üzerinde duruldu. Siyah ve beyaz.

Siyah ve beyaz, tek başlarına kullanıldıklarında tasarım harika abiye elbise modelleri ortaya çıkarıldığı gibi beraber kullanıldıklarında da yine zıt renklerin konstrastı olarak gözü yormayan aksine zıtlıkları ile göze çarpan tasarımlara imza atıyor.

2018 abiye renkleri arasında siyah ve beyaz renklerini ayrı ayrı ve beraber sıklıkla göreceğiz. Bu renklerin yanı sıra yıllar sonra abiye elbiselerde ne kadar şık bir duruş sergilediği farkedilen pudra rengi, taş rengi ve açık maviler de var. Düz renklerin hareketliliğini sağlayan boncuklar, taşlar, inciler 2018 renklerine ışıltı katacak.

Abiye elbise modellerinin vazgeçilmezi kırmızı ise bu yılda da tahtı kimseye kaptırmayacak. Cesur ve fiziğine güvenen kadınların daha fazla tercih ettiği kırmızı abiye elbise modelleri 2018 yılı için de devam edecek.

Renklerin yanında renklere canlılık veren ve abiye elbise tasarımına gizem katan dantel kullanımı 2018 modasında da elbette var. Kullanıldığı tasarımı yanında renkleri de belirginleştiren dantel detaylar abiye elbiselerde özellikle sırt, göğüs, göbek ve basende kullanılarak tasarımı daha da gizemli hale getirmek için detaylandırılıyor.

2018 abiye renkleri ilk algıda siyah, beyaz, kırmızı, pudra ve pembe gibi renklerden oluşan bir grup olarak algılansa da size yakışan rengi bulmak yine size düşüyor. Ten renginden elbisenin tasarımına kadar her bir detay aslında abiye elbise renginin de farklılaşmasına neden olabilir. Size en uygun abiye rengini ve modelini belirleyerek işe başlamak her zaman daha iyi olacaktır. Gidilecek mekana göre de abiye elbise rengini gözden geçirmek yerinde olacaktır. Yakın bir arkadaş düğününe giderken giyilen abiye elbise modeli ve abiye rengi, bir cemiyet toplantısında ya da tanıtım gecesinde giyilmeye uygun olmayacaktır.

2018 abiye renkleri için koleksiyonlarda tanıtılan tasarımlardan bir kaç kare ile fikir edinmek için galerimize mutlaka göz atın:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git