2017 Mezuniyet Elbiseleri ModelleriOrtaokul, lise ve üniversite eğitiminin bitimlerinde merakla ve heyecanla beklenen mezuniyet baloları için elbise seçimleri özellikle kızlar için çok önemlidir. Senelerce beraber gidilen okullarda arkadaşlarıyla son kez hep bir arada güzel bir gün geçirecek olmanın mutluluğu ve o gün nasıl giyinip süslenileceği endişesi bir arada olur.

Mezuniyet balolarında giyilecek elbiseler seçilirken aslında çok basit ama çok önemli bir kural vardır. O da yaşa göre mezuniyet elbisesi seçmektir. Sadece yaşına göre giyinen kızlar o gün gerçek bir şıklığa kavuşur. Saçıyla elbisesiyle aksesuarlarıyla ve tavırlarıyla uyum içinde olan bir bayan için elbette o gün, hayatının unutulmaz günleri arasına girecektir.

8. sınıf mezuniyet elbiseleri, genel olarak kısa elbise modellerinden oluşur. Bu yaşta yerlere kadar uzanan elbiseler yürümede, hareket etmede bayanlara sıkıntı verebilir. Daha çıtıpıtı bir görüntü için maksi mini olmayan, yaşına göre diz üstünde ya da hemen diz altında kısa mezuniyet elbiseleri kızlara çok yakışır. 2017 mezuniyet elbiseleri, 8. sınıflar için kabarık kısa mezuniyet elbise modellerinin ağırlıklı olduğu modellerdir. Pudra rengi, krem rengi, mint yeşili gibi o yaşın seveceği renkler içinde dekoltesi olmayan mezuniyet elbiseleri 8. sınıf mezunu bayanlar için idealdir. Siyah, lacivert ve kahverengi gibi koyu renkler bu yaşlar için uygun renkler değildir. Üzerinde pırıltı ve ışıltının çok olduğu, kalın askılı, kabarık etekli mezuniyet elbiseleri 2017 koleksiyonlarında sizleri beklemektedir.

Lise mezuniyet elbiseleri 2017 koleksiyonlarında ise hem mini modeller hem uzun modeller yer almaktadır. Bu iki modelin birleşimi olan önü kısa arkası uzun mezuniyet elbiseleri de liseli kızların oldukça hoşuna giden modeller arasındadır. Yine yılın rengi olan pudra, somon, mint yeşili gibi renkleri fazlaca görmek mümkün. Bunların dışında kendi tarzını oluşturmuş genç kızlar gerek kullandıkları aksesuarlarla gerek saç modelleri ile gerek de lise mezuniyet elbiseleri ile farklılıklarını ortaya koyacaklardır.

Üniversite yılları elbette bir ortaokul ve lise gibi olmaz. Artık erişkin olan bayanların da giyim kuşamı değişmiş, belli bir tarzda devam etmektedir. Her kadının kendine has dolabı vardır. Bu dolapta olmazsa olmaz siyah elbiselerdir. Ancak mezuniyet elbiseleri, daha göz alıcı, daha şık ve daha zengin olmalıdır. Üniversite mezuniyet elbiseleri 2017 çoğunlukla uzun abiye elbiselerdir. Artık belli bir yaşa gelmiş bayanlar, uzun ve vücut ölçülerine göre giyinmeye başlamışlardır. Farklı ortamlarda nasıl giyinileceğini bilen bayanlar, mezuniyette de bu hünerlerini konuşturmak için ve en güzel görünmek için yarışırlar.

Mezuniyet elbiseleri 2017 yılında yine balık abiye elbiselerin başı çektiği modellerden oluşuyor. Derin sırt dekoltesi seven bayanlar, mezuniyet balosunda pırıltılı, dekolteli, vücudu saran abiye elbiseleri tercih edebilirler. Topuklu ayakkabılar ve uzun mezuniyet elbiseleri ile yüz yapısına göre yapılan bir saç modeli ile o gecenin yıldızı olabilir. Önemli olan çok fazla abartıya kaçmamaktır. Her şeyi ölçülü giymek, takmak ve yapmaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git