2017 Gold Abiye Ayakkabı ModelleriBayanların vazgeçilmezlerinden ayakkabılar, sadece abiye elbiselerin altına alınırken değil, günlük hayatta da hangi kıyafetin altına olursa olsun oldukça önemlidir. Abiye ayakkabılar, abiye kıyafete, gidilecek mekana göre değişebileceği için abiye ayakkabı modelleri seçilirken daha dikkatli olunmalıdır. Seçilen abiye elbisenin boyu, modeli, rengi kısaca abiye elbisenin tüm özelliklerine göre altına bir abiye ayakkabı seçilmelidir.

2017 abiye ayakkabı modelleri içinde taşlı abiye ayakkabılar, gold abiye ayakkabılar gibi abiye ayakkabılar trend olacak. Gold abiye ayakkabıları kombinlerken elbise modeline oldukça dikkat edilmelidir.

2017 gold abiye ayakkabı modelleri arasında pırıl pırıl modeller var. Simli gold abiye ayakkabılar yılbaşı geceleri de dahil pek çok gece davetlerinde bir numaralı tercihi olacak bayanların. Sadece gold ayakkabıları kombinleyeceğiniz abiye elbise rengini doğru seçmek gerekli. Özellikle siyah, kırmızı, beyaz renkli abiye elbiselerde kullanılan gold abiye ayakkabılar oldukça şık bir görünüm sağlayacaktır. Uzun abiye elbise modelleri altından ayakkabılar oldukça zor görüneceği için siyah uzun abiye elbiselerde siyah abiye ayakkabı kullanmak daha doğru olacaktır. Ancak gold abiye ayakkabı modelleri için kısa abiye elbise modelleri kombini göze daha hoş gelen kombinler olacaktır. Üstelik altın renkli aksesuarlarla da kombini güçlendirebilirsiniz.

Abiye ayakkabı modelleri 2017 sezonunda ilkbahar yaz koleksiyonlarında genellikle bantlı abiye ayakkabılar öne çıkacak. Altın renkli gold abiye ayakkabı modelleri arasında taşlı olanlarda simli abiye ayakkabılara, zımbalı olanlardan topukları taşlı olan abiye ayakkabı modellerine kadar pek çok ayakkabı modeli bizleri bekliyor.

Çift tabanlı olan gold abiye ayakkabılar da 2017 yılında oldukça fazla tercih edilecek. İnce ve uzun topuklar, ayna görevi görecek parlak tabanlar davetlerde abiye elbise altlarında mükemmel bir duruş sergileyecek.

Bunların dışında tasarım ayakkabılar da göz kamaştıracak. Birbirinden farklı ve tarz modeller abiye ayakkabı seçiminde bayanları zorlayacak. Ancak ayakkabı alırken en önemli husus günlük ayakkabı da olsa abiye ayakkabı da olsa rahatlıktır. Rahat ayakkabılar giyildiği süre içinde rahat hissettirir,; ister düz taban olsun ister topuklu olsun o günü size güzel geçirmeniz için yardımcı olacaktır.

2017 gold abiye ayakkabı modelleri içinden sizler için seçtiklerimize bir göz atın :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git