2017 En Moda Abiye Elbise Modelleri2017 En Moda Abiye Modelleri
2017 yılında sizleri birbirinden güzel abiye modelleri bekliyor. Serpme üç boyutlu çiçek desenli abiye modelleri, balık etek biçiminde kalçaya kadar vücuda oturan ve sonra ayakkabılara kadar bollaşan abiye elbise modelleri, dekolteli abiye modelleri, yırtmaçlı abiye modelleri, kuyruklu abiye modelleri, kısa abiye modelleri, uzun abiye modelleri ve daha neler neler gelecek yıl da yine bayanların karar vermesini zorlaştıracak kadar güzellikte olacak. Ancak abiye elbise alırken tasarımın yanında kendi bedeninize uygun abiye modellerine bakacak olursanız kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.


2017 abiye modelleri, geniş bir renk yelpazesinde sizlerle buluşuyor. İstediğiniz renkte abiye modeli bulabilirsiniz; elbette sizin teninize, saçınıza gidecek bir renk seçmek daha mantıklı olacaktır. Siyah abiye modelleri ise her zaman için vazgeçilmezler arasında olmaya devam edecektir.
Özellikle son yıllarda artarak devam eden derin sırt dekoltelerini bu sezonda da fazlaca göreceğiz. Sırtı açık, yakası kapalı, uzun kollu, uzun abiye modellerinde; abiyenin dekolte kısmında altın ya da parlak gri renkte zincir aksesuarlar oldukça moda.

Dantel detaylı abiye modelleri de yine bayanların ilk baktıkları modeller arasında olmaya devam edecek. Kolları, etek uçları ya da göğüs ve sırt dekoltelerinde dantel işlemelerin kullanıldığı abiye tasarımların bayanların ilgisini çekmeye devam edecek. Ten rengi dantel kumaş üzerine yer yer işlenmiş modeller de yine çok beğeniliyor ve 2017 de de tercih edileceğe benziyor. Bu tür abiye modelleri ten renginde olan kısımlarda kumaş yokmuşçasına bir izlenim veriyor ve sanki kollarında yer yer çiçekler olan bir abiye modeli gibi hoş bir hava katıyor.

Tesettür abiye modellerinde ise yine uçuş uçuş bir görüntü veren bol şifonlu abiye elbise modelleri ve tesettür balık abiye modelleri öne çıkıyor. Üstü kalçayı kapatacak kadar uzanan bir ceket gibi görünen altı da balık etek modelinde olan tesettür abiye elbiseler iki parça gibi görünen abiye elbiselerden. Genellikle iki rengin kullanıldığı bu abiye elbiseler de 2017 tesettür abiye modellerinde yine yerini alacak. Bu abiye elbise modellerinde altın renginin sıkça kullanıldığını söyleyebiliriz. Altın rengine uyumlu olarak bordo, mor, lacivert, siyah gibi renklerle kombinlenip ortaya şık bir görüntü çıkıyor.
2017 tesettür abiye elbise modellerinde, abiye elbiseyi öne çıkaran unsur türbanı da unutmamak gerekir. Abiye kıyafete uygun bir abiye türban tasarımı bütünlüğü bozmadan yapılmalı ve renk ve modelle de uyumlu olmalıdır.

Her ne modelde her ne renkte olursa olsun siz kendinize uygun abiye elbise modelini mutlaka size yakışan modelden ve renkten yana kullanın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git