2017 En Güzel Abiye Çanta ModelleriDavetlerde stilinizi öne çıkaracak abiye çanta modellerini sizler için derledik. Birbirinden güzel 2017 abiye çanta modelleri ile düğün ve davetlerde abiye elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Abiye çantalar abiye elbise modeline göre değişiklik göstererek bir bütünlük sağlayacak şekilde kombinlenmelidir. Hatta ayakkabı ve aksesuar seçiminde de büyük rol oynamaktadır. Abiye çanta ayakkabı takımını seçenler azalsa da 2017 yılının gözde abiye çantaları aynı renkte olmasa bile aynı tarzda olmaya devam etmektedir.

2017 abiye çanta modellerinde siyah başta olmak üzere pastel renkler, canlı renkler ve dore, lame renklerinde tüm abiye çantalar kullanılmakta. Stilinizi yansıtan ve sizi en iyi tanımlayan çanta modelleri ile bir davete katıldığınızda sizin modanız başlamış olacaktır.

Birbirinden güzel 2017 abiye çantalarda dore ve lame taşlarla işlenmiş modeller de göz ardı edilemez. Gece çantaları genellikle ışıltı ve pırıltı içeren detaylarla doludur. Zincirler de gece davetleri için vazgeçilmez detaylar arasında yer alır. Püsküller, farklı iki renkten oluşan abiye çantalar ise genellikle gündüz gidilecek davet ve düğünlerde daha fazla tercih edilmektedir.

Abiye çanta modelleri arasında gece davetlerinde sıklıkla kullanılan çantalar kutu şeklinde ya da büyük bir cüzdan şeklinde tasarlanan clutch çantalardır. Portföy çantalar ise daha sade bir abiye çanta modeli kullanmak isteyen bayanlar için ideal modellerdendir.

Abiye çanta içinde neler olmalı?

Abiye çanta, zarif ve kibar bir çantadır. İçi hınca hınç doldurulacak anne çantası olarak tabir edilen büyük çantalar değildir. Bu yüzden özel bir davete gidileceğinde minimum ne koyulması gerekli ise o eşyalar çanta içine koyulmalıdır. Cep telefonu, kimlik, para ya da kart ve belki makyaj tazelemek için en küçüğünden bir makyaj kiti yeterli olacaktır.

2017 abiye çanta modelleri ile ilgili resim galerimize bakmadan geçmeyin :

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git