Abiye Stiletto Ayakkabı Modelleri 2017Bayanların özellikle gece ve davet elbiselerinin altına giydikleri stiletto ayakkabılar 2017 yılında da vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yerini koruyacak. Uzun ya da kısa tüm abiye elbise modelleri ile kombin yapabileceğiniz gibi günlük hayatta da ofis elbiseleri ile de giyilebilir.

Siyah Abiye Stiletto Ayakkabılar

2017-abiye-stiletto-ayakkabı-modelleri-9-201x300 Abiye Stiletto Ayakkabı Modelleri 2017 Abiye Ayakkabı   2017-abiye-stiletto-ayakkabı-modelleri-3-200x300 Abiye Stiletto Ayakkabı Modelleri 2017 Abiye Ayakkabı

Stiletto ayakkabıların en önemli özelliği sivri ucu ve ince , sivri topuklarının olmasıdır. Böyle bir yapıya sahip olması sebebiyle kadınsı bir hava katar ve daha zarif bir görüntü ortaya çıkar. İnce, sivri topukları daha kalın topuklara nazaran kibar bir görüntüye ulaştırı. Bu özelliklerin siyahla buluşmasından dolayı da siyah abiye ayakkabılar içinde en güzel modellerden biri oluyor.

Beyaz Stiletto Abiye Ayakkabılar

2017-abiye-stiletto-ayakkabı-modelleri-10-200x300 Abiye Stiletto Ayakkabı Modelleri 2017 Abiye Ayakkabı

Özellikle gelin kızların sıklıkla tercih ettiği beyaz abiye ayakkabı modellerinden bir de stiletto ayakkabılardır. Sadece gelinlik altına kullanılmayan bu zarfi ayakkabılar, nişanlık elbiseler altına da yakışır.

2017 nin Gözdesi Bordo Stilettolar

2017-abiye-stiletto-ayakkabı-modelleri-11-200x300 Abiye Stiletto Ayakkabı Modelleri 2017 Abiye Ayakkabı

2017 yılının en popüler renklerinden biri olan bordo, elbiselerde, abiyelerde, ayakkabılarda ve çantalarda kısacası her üründe kullanılıyor. Bordo, dingin bir renk ve bakınca insana rahatlık veriyor. Abiye elbiselerde, abiye ayakkabılarda her türlü tekstil ürününde kullanılabilen bir renktir.

2017 abiye ayakkabı modellerinde, stiletto ayakkabılar önemli bir yer kaplıyor. Hemen hemen tüm abiye elbise altına giyilebilecek olan stiletto abiye ayakkabıların rugan olanları ve ışıltılı olanlarını doğru kombinlenmek önemlidir.

Pırıltılı, taşlı stiletto ayakkabılar, düz renk saten abiye elbiseler altına giyilirse hoş bir görüntüye ulaşılır. Yine pırıltılı bir küçük çanta ile de kombin tamamlanır.

pinit_fg_en_rect_red_28 Abiye Stiletto Ayakkabı Modelleri 2017 Abiye Ayakkabı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git