2017 Abiye RenkleriYeni sezon abiye ve gelinlik modellerinin sergileneceği Fashionist Abiye Gelinlik ve Damatlık Fuarı, 2017 Ocak ayında İstanbul’da düzenlenecek. 2017 abiye renklerini ,2017 abiye modellerini ve 2017 gelinlik modellerini binlerce alıcı ile buluşturacak olan fuar, abiye modası 2017 yi takip eden herkese de tüyolar verecek.

2017 abiye elbise renkleri soft ve pastel renklerden oluşuyor. Geçen senelerde kullanılan desenli abiye kumaşlar, özellikle de çiçek desenli kumaşlar 2017 yılında çok tercih edilmeyecek. Bu yıl abiye elbise renkleri düz ve tek renk olacak. Doğanın renk ve desenlerinden de sıkça yararlanılacak. Ağaçların kabuk dokusu, çimenlerin açıklı koyulu güzel görüntüsü vs gibi doğayla iç içe kumaş dokuları abiye elbiselerde can bulacak.

Abiye renkleri dediğimiz gibi soft ve pastel renkler olacak. Pastel tonlarında pembe, mavi, sarı tonları sıklıkla kullanılırken somon renginden bu sene de vazgeçilmeyecek.

Bu arada 2017 abiye modası hakkında da biraz bilgi verelim. Abiye elbiselerde bu sene en çok kullanılacak kumaş türü tafta olacak. V yakalar, dar kesimli uzun abiyeler, volanlı kollu abiye elbiseler, balık abiye modelleri ile uzun abiye modelleri öne çıkan abiye elbise modelleri arasında olacak. Straplez abiye elbiseler 2017 yılında yok denecek kadar azken tek omuzlu abiyelerin yerine iki askılı abiye elbiseler daha fazla kullanılacak. Bunun yanı sıra abiye eteklerde pilelere veda edilecek ve kabarık etekli abiye elbiselere her zamanki gibi hürmet gösterilecek.

 

Etiketler:

2017 Abiye Renkleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git