2017-2018 Sonbahar Kış Makyajı Nasıl Olacak?Yaz bitti bitecek derken gelen sonbaharla birlikte hayatımızdaki tüm renkler de değişti. Doğanın sayesinde sarı, turuncu, kırmızı, kahverengi, bordo ve yeşilin her tonu ile gökyüzünün sonsuz maviliği ve grinin bin bir çeşidi de hayatımızın ortasına oturdu.

Peki 2017-2018 sonbahar kış makyaj trendlerinde neler var?

Öncelikle bildiğiniz tüm makyaj kurallarını bir kenara bırakarak yazımıza başlayın. Zira birbirinden renkli makyaj stilleri ile kendinize en uygun olanı bulmak için buradasınız.

2018 e girmeye az kala makyaj modelleri renklendi. Ancak bu renklenme makyajın tümünde değil vurgu yapılmak istenen yerlerde kullanılmakta. Örneğin gözlere vurgu yapmak için -eski sezondan devamla- sade ve doğal bir yüz üzerine tek renk ya da bir kaç renkten oluşan bir göz makyajına hazır olun. Renkli çerçeveye alınan gözlerden tutun da bembeyaz göz farlarına kadar pek çok farklı makyaj trendleri sizi bekliyor. Özellikle her insanın aynası olarak tanımlanan gözler, bu yeni sezonda fazlaca ön planda olacak. Örümcek kirpikler ve kalın, vahşi kaşlar da göz makyajından eksik kalmayacak.

2017 2018 makyaj trendlerinde dudaklar içinse şunlar söylenebilir; renkler sonbahar kış aylarına uyumlu olarak daha koyuya çalan renklerden oluşmakta. Bordo, kahverengi, kırmızı ruj trendlerinde başı çekerken iki renk kullanılarak boyanan dudaklara da dikkatinizi çekmek isteriz. Alt dudak ve üst dudak renk farkıyla birbirinden ayrı görünseler de bu makyajla ne olursa olsun birbirine uyumlu olduklarını gösterecekler. Bunun yanı sıra mat rujlardan sıkılan bayanlar için de cam gibi parlak ve yansıtan göz alıcı parlak rujlara da bu sezon yer verebilirsiniz. Bu parlak görünümlü ruj trendi abiye elbiseler üzerinde deneyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git